Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolu je nám fajn

10. 11. 2009

 

    Ve dnech 2. až 6. 11. 2009 prožilo společně 30 členek Svazu důchodců České republiky, o. s., Kladno Sítná, některé se svými manželi, pět nezapomenutelných dnů v penzionu KITTY v Lučanech nad Nisou.

    Počasí nám sice moc nepřálo, ale to na spokojenosti celé skupiny nic neubralo. Strava byla úžasná, snad jsme moc nepřibrali. Majitel pan Schlindenbuch nám zajistil dva autobusové polodenní výlety (na zámek Sychrov a do Pěnčína na kozí farmu se zajížďkou pod rozhlednu). I když výstup na rozhlednu Černá Studnice byl trochu fiasko - kolem byla mlha jako mléko, nám to nic neubralo na radosti, že jsme se podívali na zajímavé místo.

    Zámek Sychrov nás zase uchvátil svojí pohádkovou krásou.. Také jsme se dozvědeli spoustu nových poznatků při večerní prezentaci diapozitivů z Madeiry, Francie a Německa. Všichni jsme si udělali radost pravou jabloneckou bižuterií při prodejní výstavce pana Slámy. A ještě jsme stačili dělat vycházky do okolí. Někdo delší, jiný jen do blízkého okolí chaty.

    Zlatým hřebem programu byl večírek na rozloučení. Užili jsme si legrace i tance při písničkách věčně zelených, které pro nás vybrala dvojice hudebníků. Nejhezčí na celé akci však bylo, že jsme se navzájem více poznali a bylo nám spolu hezky.

    Děkujeme majitelům penzionu za vstřícnost a zaměstnancům za ochotu. Rádi se tam budeme vracet.

Marie Michlová, jednatelka 3. ZO SDČR, o.s. Kladno

 

Obrazek

"Koláž" - 3. ZO SDČR Kladno - pobyt Lučany

Obrazek

Zasněžené Jizerské hory 3. 11. 2009

Obrazek

Penzion KITTY Lučany v Jizerských horách

Obrazek

Jdeme do zámku Sychrov

Obrazek

Zámek Sychrov

Obrazek

Zámek Sychrov

Obrazek

Kam v té mlze půjdeme?

Obrazek

Muzika a písně našeho mládí

Obrazek

Večírek se vydařil

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář