Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvánoční beseda seniorů v Kladně (4. MO Kladno)

22. 12. 2018


    Ve 4. Místní organizaci SENIOŘI ČR v Kladně je již tradicí, že se v předvánoční čas sejdeme na besedě nejen se zajímavým hostem a programem, ale máme už i předvánoční náladu, umocněnou pohoštěním a hudbou. Tentokrát jsme ochutnali výborné vánoční cukroví od 8 členek naší organizace a nemohli jsme se rozhodnout, které je to nejlepší – všem moc děkujeme. K příjemnému poslechu nám písničky našeho mládí na kytaru zahrál pan Kuška, zazpívali jsme si s ním a věřím, že takovéto posezení s hudbou a zpěvem si určitě brzo zopakujeme. 

    Pro zpestření programu besedy došlo i na překvapení, přišla nás navštívit i pracovnice kosmetické firmy RYOR, předvedla nám jejich výrobky a nabídla nám i parafinové zábaly na ruce. Toho jsme také my ženy docela rády využily. Zájem o výrobky i o tuto léčebnou metodu byl opravdu velký. Děkujeme touto cestou paní Hrdličkové a do firmy RYOR posíláme poděkování. Nabídku, abychom do Kyšic, kde firma sídlí, se přijeli podívat a navštívili jejich podnikovou prodejnu, kde si budeme moci vybrat z mnohem větší nabídky jejich výrobků, jsme s radostí přijali. Je to česká rodinná firma, založená před 20 lety paní Ing. Štěpánkovou, která má na trhu opravdu dobré jméno nejen v České republice, ale expanduje i do zahraničí. 

    V dobré předvánoční náladě jsme se rozcházeli a popřáli si vzájemně příjemné prožití vánočních i novoročních svátečních dní s tím nejdůležitějším přáním nás všech – pevné zdraví, spokojenost a radost do dalších let. 

 

Hana Němcová, předsedkyně