Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ozdravný a rekondiční pobyt v Klatovech

1. 11. 2009

 

    Ve dnech  3. – 8.října 2009  byli členové našeho Svazu důchodců, městská organizace Příbram  na rekondičním - ozdravném  pobytu v Klatovech. Bydleli jsme v moc hezkém hotelu Central. Stravování bylo chutné a pestré. S ubytováním  jsme byli také velmi spokojeni. Personál hotelu byl k nám velmi  ochotný a příjemný. 

    Každý účastník měl několik léčebných procedur  a ještě jsme si mohli další  přiobjednat.  Užívali jsme si masážní vanu, rašelinové zábaly, reflexní terapii, masáž. Celý den byl zdarma volný přístup do bazénu s různými vodními masážemi.  Pro zájemce o golf byla jedna hodina výuky.

    Během dne jsme si dělali  program sami. V  Klatovech  i  v  jejich okolí  je mnoho  zajímavých míst. Někdo jezdil po okolí autem, někdo se procházel jen po městě. Nechyběla návštěva muzea, Černé věže a ostatních památek.  Byli jsme  na výstavě zahrádkářů  a večer si zazpívali při kytaře.

    Všichni jsme  se vraceli do svých domovů  spokojeni .  Za všechny účastníky  bych chtěla poděkovat  hlavně předsedovi naší organizace panu Jiřímu Řehkovi, který tento ozdravný  a rekondiční pobyt  nám zajistil  a organizoval.  Náš dík patří  také zastupitelům  Města Příbram za poskytnutí  příspěvku na tento pobyt.
 

Miloslava Válová

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář