Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malá zpráva o velké návštěvnosti

30. 1. 2009

 

    Klidně by ale mohla tato zpráva nést název „Statistika nuda je, má však cenné údaje“, protože v ní půjde hlavně o čísla (a ty já rád, jsem mj. učitelem matematiky).
    ObrazekStránky, které právě prohlížíte, byly zřízeny v květnu loňského roku. Jste tedy jedni z oněch 6 165 uživatelů internetu, kteří si naše stránky do dnešního dne (30. 1. 2009) přečetli. My ovšem věříme, že si je čtete pravidelně. Protože je tu opravdu snaha, aby se články objevovaly průběžně a přinášely informace pro Vás důležité, zajímavé, či oddechové nebo dokonce zábavné. Zdá se to k neuvěření, ale od počátku existence těchto stránek jsme zveřejnili celkem 137 článků a ve fotoalbu máme 161 fotografií. A který článek patřil k nejčtenějším? Byla to tisková zpráva ministerstva práce a sociálních věcí o valorizaci důchodů k 1. 1. 2009. Velmi navštěvovaný byl také článek o setkání zástupců SDČR s primátorem Kladna. Oblíbené jsou také stránky s nabídkou aktivit kladenské Fontány nebo s programy divadel.
    Návštěvnost stránek od samého počátku stoupala a v posledních 4 měsících se pohybuje kolem 1000 – 1300 přístupů měsíčně. Takovými čísly se rádi chlubíme, to nám věřte.
    Stránky jsou o Vás pro Vás. Jsme rádi, že je čtete, ještě raději budeme, když se budete také podílet na jejich obsahu. Nebojte se posílat své postřehy, glosy, nápady, fotografie, krátké i dlouhé zprávy a zprávičky ze svého okolí. Paní Němcová a já příspěvky zpracujeme, aby si je návštěvníci E-stránek mohli co nejdříve přečíst a prohlédnout.

    Naše adresy jsou: nemcova.sdcr@seznam.cz a vesely.marek@seznam.cz

Marek Veselý, správce stránek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkujeme!

(Marek Veselý, 1. 2. 2009 8:11)

Sice píšu v množném čísle, ale věřím, že paní Němcová by se k mému díku přidala a vznikly by buď díky dva, nebo jeden dík, ale o to větší!
Pane Buvalo, my si vážíme právě takových čtenářů, jako jste Vy. Tedy takových, kteří se na naše stránky vracejí, napíší nám nějaký ten postřeh do komentářů a ještě se třeba o našich stránkách zmíní na různých místech, takže i z jiných krajů (či dokonce států) nám přibývají "weboví" návštěvníci. A my se i nadále budeme snažit své stávající ani nové čtenáře nezklamat.

CHLUBTE SE; máte čím!

(Pavel Ján Buvala, 31. 1. 2009 8:03)

Vám oběma poděkování a hluboká poklona moje patří! Máte čím se chlubit, nebuďte "stranicky skromní"!! Chlubte se. Statistika je pekně ukecaná holka když se umí poslouchat. Mnozí, opravdu mnozí, by mohli převzít Vaše zkušenosti, poznatky; byť za časově kraťučké tvůrčí období. Budou-li chtít: nepochybuji - dáte. Za to vám předem děkuji!